Ремонт фото та відео аппаратури в Києві

Працююча камера - гарант фіксації спогадів.

Ремонт фотоапарата і відеокамери - це високотехнологічна і складна процедура, яка вимагає певних знань, чималого досвіду і максимальної точності. Поєднуючи в собі оптику, тонкий пристрій електронної системи і складний пристрій механіки, а також безліч мініатюрних деталей і велика кількість роз'ємів і шлейфів, вимагає до себе трепетного і дбайливого ставлення і ставить послугу по ремонту фото та відео техніки в одну з перших позицій за складністю усунення несправностей. Тому ремонт фотоапаратів і відеокамер повинен проводитися досвідченими співробітниками сервісних центрів.

Маючи великий досвід роботи, ми з легкістю знаходимо несправність, проводимо діагностику, здійснюємо якісний, надійний ремонт фотоапаратів в Києві за адресою: вул. Маршала Тимошенка, 9 в найкоротші терміни і за доступними цінами. Ми проводимо післягарантійний ремонт таких видів техніки як:

  • Аналогові фотоапарати
  • Цифрові фотоапарати
  • Фотокамери
  • Відеокамери
  • Професійні відеокамери

Ми відремонтуємо фото та відеотехніку, залиту різними рідинами або постраждалу від механічного впливу. Якщо фотоапарат не включається, необхідна попередня діагностика, так як причин може бути багато, починаючи від неробочого акумулятора, закінчуючи найскладнішою поломкою електроніки. Якщо у Вашому цифровому фотоапараті або відеокамері зіпсувалися спалах або матриця, поламався дисплей, об'єктив - SP Service обов'язково Вам допоможе.

Майстер нашого сервісного центру, який здійснює ремонт фотоапаратів і відеокамер, попередньо проведе діагностику для точного визначення неполадки і визначення вартості. І звичайно ж узгодять з клієнтом перед початком ремонту!

Прейскурант

Наші сертифікати

Зв'яжіться з нами

Графік роботи