Ремонт комп'ютерів та ноутбуків в Києві

Будь який комп'ютер можна відродити.

Якщо персональний комп'ютер або ноутбук, з якої-небудь причини перестав виконувати свої прямі обов'язки і функції, простіше кажучи, перестав коректно працювати. Найчастіше, ремонт комп'ютера, комп'ютерної техніки проводиться після збою системи, або у випадках, коли з ладу виходить якась деталь. Причиною поломки не завжди є людина або діти, на яких звалюються всі проблеми в сім'ї. Як «руйнівника комп'ютерів» можуть виступати часті перепади напруги, пропажа світла, атака віруса. В більшості випадків причину можна знайти в сервісному центрі.

Наші послуги - це ремонт, налагодження та оптимізацію роботи комп'ютерної техніки.
Ми допоможемо виправити будь-яку поломку, а також встановити ПО і повний набір програм, а також по можливості допоможе вам відновити втрачені в результаті збою дані з жорстких дисків. Також забезпечуємо безпеку ваших даних. Конфіденційність інформації - перш за все! Фахівці компанії якісно проведуть антивірусну чистку комп'ютера, встановлять антіхакерскіе щити і проконсультують вас про їх подальше використання.

Не працює монітор? Якщо монітор не включається або включається але немає зображення, або його ледве видно або видно але з сильним спотворенням - не турбуйтеся, наші фахівці обов'язково допоможуть Вам!

Для виявлення несправностей компонентів ноутбука або комп'ютера або монітора, ми проведемо діагностику: на програмному рівні (за допомогою різних тестових і діагностичних утиліт), апаратну діагностику (за допомогою різних пристроїв - тестерів, осцилографів і т.д.), і відремонтують Ваш монітор, комп'ютер або ноутбук швидко і якісно, ​​незалежно від складності поломки. Вам будуть запропоновані найбільш оптимальні варіанти усунення несправності і поради, як уникнути виникнення цієї поломки в майбутньому.

Ми здійснюємо ремонт ноутбуків та нетбуків таких брендів ASUS, Apple, Lenovo, Acer, HP, Samsung, Dell, eMachines, Fujitsu-Siemens, Gigabyte, LG, MSI, Nec, Packard Bell, Panasonic, Sony, Toshiba, ViewSonic та багато інших.

 

Прейскурант

Наші сертифікати

Зв'яжіться з нами

Графік роботи