Ремонт мобільних телефонів в Києві

Не працює телефон? Залитий чи пошкоджений екран?

У нашому сучасному світі неможливо обходитися без телекомунікацій та невеличких гаджетів. У кожного з нас є домашній та мобільний телефон або навіть два і більше, особливо у жителів нашого рідного Києва.  І стає дуже прикро та незручно, коли такий гаджет виходить з ладу.

Сервісний Центр SP Service проводить ремонт мобільних та домашніх телефонів будь-якого рівня складності в місті Київ, чи то радіотелефони, мобільні, КПК,  електронні книги, планшети чи смартфони.

Телефони є не тільки засобом спілкування, а замінюють нам мобільний комп'ютер, органайзер, комунікатор, фотоапарат, gps-навігатор і т.д. і т.п. Тому, якщо мобільний телефон був розбитий, не включається або просто «глючить», загалом, не працює належним чином, то прожити без його функціоналу сучасній людині досить складно. Купити новий телефон - дуже дороге задоволення, тому краще його відремонтувати, а  Сервісний Центр SP Service вам в цьому допоможе.

Сервісний Центр SP Service проводить ремонт усіх типів пошкоджень, а також розблокування, русифікацію GSM телефонів, смартфонів, комунікаторів, КПК, планшетів включаючи ремонт вищої категорії складності таких виробників: Nokia, Sony Ericsson, Siemens, Benq-Siemens, Fly, Samsung, LG, Alcatel, Elite, Pantech , Sagem, Sitronics, VK Mobile, Toshiba, HTC, MIO, ZTE, Motorola, Panasonic, Apple, ASUS і ін. виробників.  Ремонт мобільних телефонів і КПК проводиться висококваліфікованими фахівцями, що мають багаторічний досвід роботи в сфері обслуговування і ремонту електроніки, комп'ютерної та цифрової техніки.

Звернувшись до нас Ви отримуєте:
  •  Попередню діагностику Вашого телефону.
  •   Якісний ремонт мобільних, домашніх телефонів, планшетів і КПК.
  •  Можливість виконання таких робіт, як: заміна дисплеїв, клавіатур, корпусів, їх елементів і зміна програмного забезпечення.
  •  Гарантію на виконані роботи.
  • ·Прийнятні ціни.

Прейскурант

Наші сертифікати

Зв'яжіться з нами

Графік роботи