Ремонт побутової та оргтехніки в Києві

Щось трапилось з механічним помічником в господарстві?

У вас зламалася праска або не працює пилосос? Кот скинув з кухонного столу міксер або препінила гріти мікрохвильова піч, а холодильник морозити? Не хвилюйтеся! Наш сервісний центр SP Service виконує ремонт різної дрібної і крупної побутової техніки. Наші фахівці здатні привести вашу техніку до ладу! Відремонтувавши її або замінивши комплектуючі.

Що до побутової техніки різного призначення, то вона стала невід'ємною частиною нашого повсякденного життя, тому, коли яке-небудь обладнання виходить з ладу, одночасно зникає деяка частка комфорту. Тому Наш багатопрофільний, спеціалізований сервісний центр пропонує кваліфікований ремонт та профілактику побутової техніки, здійснюваний на основі серйозного досвіду майстрів і першокласних комплектуючих.

За багато років, Нашій команді вдалося створити чітко працюючий механізм, який пропонує клієнтам такі привабливі умови:

На сьогоднішній день ми охоплюємо такі види побутової техніки як пилососи, мікрохвильові печі, кавомашини, кавоварки, праски, парогенератори, мультиварки, хлібопічки, чайники, соковижималки, кухонні комбайни, електром'ясорубки, обігрівачі, зволожувачі повітря, сушилки, фени, електробритви, пральні машини, електроплити і не тільки.

Халепа з офісною технікою?

Якщо ж Ваш принтер почав погано друкувати (документи втратили контрастність або з'явилися смуги), то можливо в картриджі закінчився тонер, а може, потрібно чистка або навіть заміна барабана. Зверніться в наш сервіс SP Service. Ми зможемо виконати профілактику, ремонт лазерних, струменевих принтерів, факсів та багатофункціональних пристроїв (БФП).

Будь то ксерокс, копір чи плоттер, факс чи принтер, - Наші майстри пройшли навчання в навчальних центрах різних фірм виробників оргтехніки та мають багатий досвід і всю необхідну документацію для проведення ремонту та обслуговування вашої оргтехніки.

Прейскурант

Наші сертифікати

Зв'яжіться з нами

Графік роботи