Ремонт телевізорів в Києві

Зламалося дозвілля? А нова серія вже вийшла?

Коли виходить з ладу техніка до якої ви звикли і зараз Вам її сильно не вистачає, особливо якщо мова йде про телевізори - важливої ​​частини сучасного життя. Це не тільки елемент декору, але і вікно в сучасний світ. І коли трапилося горе, у нас відразу постає питання, кому довірити свою техніку, щоб отримати якісний ремонт, в мінімальний термін і без переплат. Перед Вами тає питання кому довірити свою техніку, щоб отримати якісний ремонт, в мінімальний термін.

Наш сервісний центр SP Service завжди до Ваших послуг і завжди раді допомогти у вирішенні проблем з ремонтом, налагодженням телевізорів.

Ми надаємо постгарантійне обслуговування:
  • LCD (ЖК) телевізорів
  • LED телевізорів
  • Плазмових телевізорів
  • Проекційних телевізорів
  • Телевізорів кінескопів

багатьох брендів і виробників: Loewe, Sharp, Toshiba, Pioneer, JVC, Hitachi, NEC, Samsung, LG, Thomson, Grundig, Hyundai, BBK, Mystery, Elite, Akita, Digital, Rainford, Meredian, SONY, Panasonic, Philips, Loewe , Sharp, Toshiba, Pioneer, JVC, Hitachi, NEC, Samsung, LG, BBK, Thomson, Hyundai, Grundig, Mystery, Elite, Akita, Digital, Rainford, Meredian, HANNspree, Orion, Supra, Saturn, Bravis, Liberton, Horizont , HPC, DEX, TCL, Ergo, Kuppersbusch, Shivaki і будь-яких інших брендів.

Отримувати діагностику і ремонт телевізорів з SP Service зручно і безпечно, так як ми надаємо тільки якісний ремонт.

Під час роботи використовуються тільки оригінальні деталі та запасні частини від виробників, а сам ремонт проводять висококласні фахівці, фахівці СП Сервісу. Вони володіють великим досвідом роботи і знаходять несправність в любому випадку, проводять діагностику, здійснюють якісний, надійний ремонт в найкоротші терміни і за доступною ціною. Ми впевнені в своїй роботі, тому на всю відремонтовану техніку надається гарантія.

А також ми здійснюємо ремонт різного типу програвачів:

  • Портативних DVD плеєрів
  • DVD рекордерів
  • DVD програвачів
  • Блюр програвачів
  • відеомагнітофон

різних брендів таких як: Samsung, Sony, Panasonic, Philips, Sharp, LG, Daewoo, BBK, JVC, Thomson, Pioner, Toshiba та інших. Не варто забувати, що сучасний DVD - плеєр дуже  вимогливий до тих умов, в яких він експлуатується. Досить стрибка напруги, щоб двигун DVD - плеєра перестав працювати. Нерідко DVD плеєр виходить з ладу після випадкового падіння і сильного поштовху. Ремонт DVD - техніки також включає чистку лазерної оптики, заміну проводки і кабелів. І звісно ж на всю електроніку ми надаємо гарантію.

Дзвоніть нам і ми розглянемо всі Ваші побажання і пропозиції!

 

 

Прейскурант

Наші сертифікати

Зв'яжіться з нами

Графік роботи